Aktualności
26.06.2010

Kicherer SLS AMG Black Edition Czekając na Black Series

SLS AMG już jest hitem, teraz czekamy tylko na pojawienie się na rynku wersji elektrycznej, roadstera oraz oczywiście Black Series. Czas oczekiwania na ten ostatni model umilą z pewnością w najbliższych miesiącach tunerzy. Jako jeden z pierwszych pokazuje się Kicherer - oto SLS AMG Black Edition.

Nazwa modelu wynika z faktu oklejenia go folią w matowej czerni oraz zamontowania nowych, czarnych felg RS-1 w rozmiarze 20 cali. Wbrew pokazanym kilka miesięcy temu wizualizacjom tuner nie zdecydował się na drastyczne zmiany kształtów modelu. Największe z nich to przeprojektowany dyfuzor oraz przedni spoiler.

Kicherer SLS AMG Black Edition

Pakiet obejmuje nowe podzespoły nastawnego zawieszenia z hydraulicznym systemem umożliwiającym tymczasowe zwiększenie prześwitu, nowe elementy układu wydechowego oraz przeprogramowany, elektroniczny moduł sterujący pracą silnika.

Kicherer SLS AMG Black Edition

Na mocy powyższych modyfikacji spod maski SLS AMG z 6,2-litrowego V8, oznaczonego zwyczajowo jako jednostka 6,3-litrowa, grzmi 629 zamiast fabrycznych 571 koni mechanicznych. Cenę i osiągi pojazdu tuner zostawia dla siebie.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje