Aktualności
01.06.2010

TopCar Panamera Stingray Kąśliwe uwagi

Rosyjskie TopCar dołączyło oficjalnie do szerokiego grona tunerów zainteresowanych żywo Panamerą, oferujących kompleksowy pakiet modyfikacji. Po zeszłorocznych zapowiedziach zmian natury stylistycznej i wcieleniu ich w życie w końcówce minionej zimy przyszedł czas na tuning mechaniczny.

Aktualny pakiet wizualny dla limuzyny Porsche nie odbiega zbytnio od tego, co mogliśmy zobaczyć w ciągu ostatnich miesięcy. Największe nowości to między innymi nowe wzory felg oraz jeszcze szersze zastosowanie włókien węglowych, między innymi na całą przednią maskę.

TopCar Panamera Stingray

Od teraz tuner oferuje Panamerę z przydomkiem Stingray w trzech wersjach kolorów i wykończenia. Pierwsza z nich to Black Matt Edition, jej najważniejszy punkt to czarny, matowy lakier, przyciemnione klosze tylnych lamp oraz czarna, ręcznie szyta tapicerka. Drugi wariant to White Edition - białe nadwozie, biała tapicerka i czarno-białe felgi w rozmiarze 21 cali. Trzecia propozycja to Carbon Grey Edition - to właśnie w niej będziemy mogli cieszyć oko nagimi włókami węglowymi zarówno w środku jak i na zewnątrz.

TopCar Panamera Stingray

Bez względu na wybór wersji dla prawie każdego wariantu silnikowego tuner obiecuje podniesienie mocy do poziomu od 550 do nawet 750 KM. Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać się osobiście do biura firmy w Moskwie, lub kontaktować telefonicznie i elektronicznie.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje