Aktualności
27.05.2010

RZ Ultima Brakujące ogniwo

Ultimy GTR nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać. Brytyjska maszyna to rekordzista w kilku przedziałach przyspieszania i wytracania prędkości, dla którego próżno szukać konkurencji. Dlatego też niektórzy z wyboru walki lub przyłączenia się wolą to drugie. Jak na przykład Racer X Design.

Racer X Design to przedsięwzięcie Reubena Zammita, które liczy już przeszło sześć lat i obok kilku projektów demo carów (w tym nagradzanego XLR-8) ma na koncie pokaźną kolekcję konceptów, które tylko czekają na przeniesienie do rzeczywistości. Najnowszy projekt spółki to Ultima właśnie.

RZ Ultima

RZ Ultima adresowana jest do wszystkich, którzy poza oszałamiającymi osiągami życzyliby sobie od modelu również bardziej nowoczesnego i przyciągającego wzrok wyglądu. Podwozie auta, jak i cały układ napędowy z silnikiem produkującym w podstawowej wersji około 550 KM, a w najpotężniejszej blisko 720 KM, pozostałby nietknięty.

RZ Ultima

Na chwilę obecną w budowie są dwa koncepty Racer X Design - roadster KC-427 powstaje w maltańskim Regalis Motors, a w kanadyjskim Reantec Solutions buduje się RZ Formula. RZ Ultima może niedługo dołączyć do ich grona - firma czeka tylko na zgłoszenia posiadaczy Ultimy GTR chętnych na konwersję.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje