Aktualności
23.04.2010

Lamborghini Murcielago LP670-4 SV China Limited Edition

Po Ferrari i Bentley'u szczególną uwagę na rynek chiński zwróciło Lamborghini. Włosi, idąc tropem konkurencji, przygotowali z myślą wyłącznie o Chinach specjalną edycję jednego ze swoich modeli. Oto Murcielago LP670-4 SuperVeloce China Limited Edition, pojazd debiutuje na rozpoczętej właśnie wystawie w Pekinie.

Limitowane do zaledwie 10 egzemplarzy LP670-4 SV CLE rozpoznamy po pomarańczowo-czarnym pasie pociągniętym wzdłuż nadwozia, symbolizującym wybuch wulkanu (?), szarym lakierze, utrzymanej w podobnej tonacji tapicerce oraz numerowanych tabliczkach znamionowych. I... to w zasadzie wszystko. Mechanizmy najszybszego Lambo w historii pozostają nietknięte. Maszyna produkuje 670 KM, rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 3,2 sekundy i rozwija prędkość maksymalną 342 km/h.

Lamborghini Murcielago LP670-4 SuperVeloce China Limited Edition

Lamborghini sprzedało w ubiegłym roku w Chinach 80 samochodów, co oznacza wzrost o 11% w porównaniu do roku 2008. W mijającym tygodniu firma otworzyła w Chinach swój siódmy salon sprzedaży, a wkrótce ma zostać otworzony ósmy.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje