Aktualności
27.02.2010

TechArt Panamera Concept One Studium czwartego wymiaru

Wszelkie przedbiegi i podchody do tuningu Panamery można już uznać za zakończone - wyścig w tuningu nowego dziecka Porsche trwa w najlepsze, a firmy trudniące się wszelkiego rodzaju modyfikacjami nie przebierają w środkach. Najlepszym tego dowodem jest najnowsza produkcja zakładu TechArt - Concept One.

Kosmetyczne zmiany nadwozia i wnętrza czy tradycyjne modyfikacje mechanizmów to na dzień dzisiejszy zdecydowanie za mało, dlatego też TechArt idzie we wszystkich z tych kierunków znacznie głębiej, niż normalnie. Rozmach projektu zwiastuje już karbonowy body kit, poszerzający sylwetkę auta z tyłu o 42 mm (z przodu o 21) i dodający potężne ospoilerowanie oraz 22-calowe felgi Formula III z ogumieniem Continental Sport Contact 3.

TechArt Panamera Concept One

Concept One będzie wyróżniał się zupełnie nowym wykończeniem wnętrza, w którym znajdziemy między innymi nową tapicerkę, nowy zestaw multimedialny z 10,2-calowym wyświetlaczem i odtwarzaczem DVD oraz premierową, trójramienną kierownicę produkcji TechArta z łopatkami do zmiany biegów.

TechArt Panamera Concept One

Nowości odnajdziemy również pod maską, w której wyrzeźbiono dwa rzędy otworów. Turbodoładowane V8, które w seryjnej formie rozwija okrągłe 500 KM podkręcono aż do 650 KM. Premiera Concept One już w przyszłym tygodniu w Genewie.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje