Aktualności
09.02.2010

Onyx Continental Platinum GTO Ciężki klient

Stacjonujące gdzieś w Dublinie Onyx Cars zajęło się jedną z ulubionych pozycji najbogatszych tego świata, nie oszczędzających funduszy na modyfikacje swoich zabawek. Mowa o modelu Continental GT z palety Bentley'a i pakiet modyfikacji Platinium GTO.

Nie baczący na subtelność pakiet nadwoziowy od Onyx Cars zawiera się w nowych, muskularnych zderzakach, poszerzanych nadkolach, progach, ospoilerowaniu, dodatkowych wlotach powietrza, nowych końcówkach wydechu, ogromnym dyfuzorze straszącym nagim karbonem i rzędach diod LED z przodu i z tyłu. Wrażenia wizualne potęgują nowe felgi w rozmiarze 22 cali.

Onyx Continental Platinum GTO

Zmiany natury mechanicznej obejmują obniżenie i utwardzenie zawieszenia oraz podniesienie mocy silnika. Zamiast seryjnych 560 KM mamy otrzymać około 650 KM. Chętni na takowe modyfikacje będa mogli zgłaszać się do tunera już od przyszłego miesiąca.

Onyx DB9 Platinum ATM

Prężnie rozwijające się Onyx Cars ma już w swojej palecie gruntowne przeróbki Range Rovera, a w najbliższym czasie zamierza wypuścić Aston Martina DB9 (maj, powyżej), Porsche Cayenne (lada dzień) oraz Lamborghini Murcielago LP640 (marzec).

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje