Aktualności
02.11.2009

Deutsche Manufaktur Gallardo Reventino Reventon mini

Niemieckie Deutsche Manufaktur operujące na modelach Ferrari, Lamborghini oraz najnowszej limuzynie Ghost spod znaku dwóch R przygotowało coś specjalnego dla właścicieli wysłużonych już Gallardo - pakiet nie tylko stylistyczny upodabniający je do... Reventona!

Podstawowy body kit przygotowany przez zakład z Duesseldorfu obejmuje przedni zderzak, progi, tylny zwis oraz spoiler. Za dodatkową opłatą możemy dostać między innymi lusterka, klapę silnika, klapę z przodu, dyfuzor czy wycieraczki. Wszystko oczywiście z włókien węglowych. Na deser nowe, 20-calowe felgi w kilku wzorach, nowa tapicerka, aluminiowe pedały oraz jeszcze więcej karbonu w konsoli centralnej i na desce rozdzielczej oraz drzwiach.

DM Gallardo Reventino

Tym, dla których Gallardo nie jest wystarczająco zrywne tuner proponuje nowe sprężyny zawieszenia oraz układ wydechowy. Dzięki drobnym zmianom moc silnika wzrasta z 500 do 520 KM, a moment obrotowy z 510 do 540 Nm, czyli wartości wyprzedzających Gallardo SE oraz zwykłe Gallardo odmłodzone w 2006 roku. Cena? Tylko do wiadomości zainteresowanych.

Skomentuj na forum
Ostatnie wiadomości Prezentacje