Ferrari LaFerrari (2013)

Zaczęty przez Ecnelis, 04.09.2008, 16:47:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

AutoGEN

#60
News: Ferrari LaFerrari - Jam jest, który jest.



Zapraszamy do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

krzywy1987mk2

#61
szału nie ma z wygladem... oby zap* jechało bardzo szybko* hehe

* - administracja

krzywy1987mk2

#62
przeprasza... miałem na myśli, że bedzie o wile lepiej jezdziło niz wyglada..
Chociaż pamiętam jak pokazali Enzo,i też na początku mi się "nie widziało", tak samo z FF...
Ludzie muszą przywyknąć,,,

rafal345

#63
poza przednim zderzakiem wygląda bosko

Grand

#64
Przód padaka, tył świetny, ale ogólne wrażenie wychodzi na to, że wolę chyba McLarena P1. Od czasów Enzo pojawiło się tyle wizji różnych studentów, że to Ferrari nie robi już prawie żadnego wrażenia. Co gorsze wśród tych wizji znalazłbym lepiej wyglądające, niż prawdziwy samochód.

Feanor

#65
Mam mieszane uczucia na razie... Zobaczymy jak będzie za jakiś czas. Z P1 mam tak samo.

porhe

#66
Co do wyglądu to sprawa gustu, osobiście średnio mi się podoba. Co do konkurencyjności z P1, to stawiam na McLarena, coś mi się wydaje, że będzie szybszym samochodem. Dziwi mnie trochę ten system odzyskiwania energii z tak dużym wolnossącym silnikiem jakoś mi nie pasuje.

Ecnelis

#67
Ferrari uruchomiło w swoim muzeum wystawę "The Ferrari Supercar, Technology, Design", która potrwa do 30 września. Ekspozycja obejmuje wszystkie supersamochody marki łącznie z najnowszym LaFerrari, które reprezentują dwa modele w skali 1:1, w tym jeden specjalnie niedokończony, a także inne maszyny Ferrari z najwyższej półki. Obok LaFerrari stanęła też konkurencyjna wizja F150 o nazwie "Tensostruttura", która nie przeszła dalej.









News: Ferrari LaFerrari - Manta i Tensostruttura.

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Ecnelis

#68
LaFerrari opuszcza Genewę:



Wkrótce więcej zdjęć na: www.sellerie-cimes.fr

Ecnelis

#69
Alonso w przerwie między kolejnymi wyścigami F1 zajmuje się między innymi LaFerrari:

www.youtube.com/watch?v=uWSUDsYyjR0 / www.youtube.com/watch?v=9BKi7OlrzhA




Grand

#70
Ten film jest jakoś przyspieszony czy ten samochód rzeczywiście tak wchodzi w zakręty? :o

Feanor

#71
Chyba ździebko go podkręcili...

Ecnelis

#72
Flavio Manzoni, szef zespołu odpowiedzialnego za wygląd LaFerrari, zdradził magazynowi "AutoCar", że jedna z propozycji karoserii auta była tak piękna, że powstanie w przyszłoszi jako limitowana edycja specjalna w ilości nie większej jak 10 sztuk i cenie mogącej sięgać według magazynu 6 milionów euro.

https://www.autocar.co.uk/car-news/confidential/more-extreme-laferrari-planned

EDIT: A tymczasem Ferrari zaprzecza jakoby była planowana limitowana seria limitowanej serii:

https://www.carsales.com.au/news/2013/prestige-and-luxury/ferrari/no-go-faster-version-of-laferrari-planned-36469

Ecnelis

#73
Ile samochodów Ferrari trzeba mieć w garażu, aby Włosi w ogóle rozważyli sprzedanie nam LaFerrari? Odpowiedź to: co najmniej pięć! - www.topgear.com.ph

Ecnelis

#74
Pierwsze, seryjne LaFerrari jedzie do właściciela: https://thesupercarkids.com/first-customer-laferrari-delivered/