Najwspanialsze samochody w historii motoryzacji

Zaczęty przez T.Rossa393, 13.06.2014, 20:06:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

T.Rossa393

Bugatti Type 41 Royale, Bugatti Type 57SC Atlantic, Bugatti Veyron 16.4 Super Sport, Koenigsegg Agera One:1, Aston Martin One 77, Porsche 911, Ford T, Ford Mustang, Mercedes-Benz 190E 2.5-16v Evo II, Mercedes-Benz 300SL Gullwing, Aston Martin DB5 '63 r., Ferrari 250 GTO, Ferrari 250 GT Lusso Berlinetta, Ferrari 288 GTO, Ferrari F40, Ferrari LaFerrari, Porsche 918 Spyder, McLaren F1 - można by tak wymieniać w nieskończoność, lecz nie na tej wyliczance chciałbym się skupić. Mam prośbę: pomóżcie mi wybrać 100 najwspanialszych, najlepszych, najszybszych, najładniejszych i w ogóle naj w całej historii motoryzacji. Jeżeli macie pomysły na najbrzydsze, najgorsze, najwolniejsze i naj w drugą stronę to też piszcie śmiało.

Brandis

#1
100?!? Nie mam wolnego całego tygodnia i jak sam napisałeś można wymieniać w nieskończoność. ;) Z takimi typami jak Veyron Super Sport czy Agera One:1 byłbym bardzo ostrożny - muszą jeszcze "dojrzeć". ;)

Jakieś typy ode mnie? Pełno: Audi RS2, Citroen Traction Avant, przedwojenne Mercedesy od 500 po 700, Audi Quattro, NSU Ro80, przedwojenne Tatry, Citroen DS, Jaguar E-Type, Lotus Esprit, Ferrari Testarossa, Dodge Viper, Porsche 911, Porsche 959, Maserati Birdcage, Lancia Stratos, Lancia Delta Integrale, Alfa Romeo 33 Stradale, Lamborghini Miura, Lamborghini Countach, Aston Martin Lagonda, Jensen FF, BMW 507, Volvo P1600, Chevrolet Corvette, Ford Mustang, Ford GT40...........

o_kazik

#2
Porsche 911, Ferrari F40, Mercedes-Benz 300SL Gullwing to dla mnie top of the top (oczywiście bardzo subiektywnie). Na wymienienie większej ilości pewnie potrzebowałbym czasu. Poza tym, wymieniać spoko, ale jeszcze lepiej byłoby mieć jakieś takie cacuszko w garażu :P

byZiom996

#3
Trudno powiedziec ale w tej liscie na pewno znalazly by sie veyron 16.4,918,p1,laferrari,enzo,fxx,viper srt10,c6,skyline r34,gtr,lfa,m5 f10,zonda f duzo tych samochodow bylo ale bym musial to pisac z pare godzin

Brandis

#4
Służę spacją, po, przecinkach, DUŻYMI LITERAMI i polskimi ąęśćńłźżó literami, bo koledze zabrakło. :D

o_kazik

#5
 ;D ;D ;D ten dodge viper srt10 fajny bajer!

byZiom996

#6
Brandis akurat z polskimi znakami jest problem bo mam wgrana angielska klawiature ;D

mirek954

#7
Honda s2000- może i popularny samochód, ale ma w sobie japońską perfekcję i przełamywanie barier technicznych nieosiągalnych dla innych ( silnik v- tec) 240 KM z 2 litrowego wolnossącego silniczka.. Po doładowaniu 800KM.

Porsche Boxter- gdyby nie ten samochód masowo sprzedawany, Porsche by zbankrutowało. Silnik centralnie umieszczony. Cena/ jakość, przyjemność z jazdy mega.

FORTE

#8
 Bugatti Type 57SC Atlantic coś pięknego  ;D marzyło nam się  z żona pojechać takim cudem do ślubu, niestety nie osiągalne :(

szisza

#9
FORTE - jaka cena za taką przyjemność?