Lagonda Taraf (2014)

Zaczęty przez Ecnelis, 09.05.2014, 11:22:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Na brytyjskich ulicach przyłapano tajemniczy prototyp 4-drzwiowej limuzyny, którą przypisuje się Aston Martinowi i która miałaby bazować na Rapide S. Z czym dokładnie mamy do czynienia - nie wiadomo. Być może to zapowiadany od dawna powrót marki/modelu Langonda, który nie będzie SUV'em, a być może ciąg dalszy tego, co w ubiegłym roku pokazało Zagato z okazji 100-lecia Aston Martina, czyli pojedynczy model, powstały na specjalne zamówienie.

https://www.autoblog.com/2014/05/08/aston-martin-lagonda-sedan-prototype-spy-shots/


Brandis

#1
Nie sądzę aby coś tak różnego od pozostałych Aston Martinów miało trafić do produkcji. Za to do poprzednich projektów Zagato pasuje i to bardzo. Pewnie to tylko one-off dla jakiegoś milionera.

DanielAquarius

#2
Tylko, że Lagonda ma być odrębną marką. Chodzą słuchy, że to może być jakiś bardzo limitowany model na bazie Rapide, ale na razie nic więcej nie wiadomo.

Russel

#3
Na wildspeed.com pojawiła się taka wizualizacja: https://wild-speed.com/home/showroom/aston-martin-lagonda/


* nie wstawiamy tak dużych zdjęć na forum, zamiast tego używamy miniaturek, na przykład poprzez serwisy turboimagehost.com, postimage.org, imageshack.us - Administracja *

Jeśli to będzie tak wyglądać to nie mam nic przeciwko. Pięknie!

Feanor

#4
Nie miałbym nic przeciwko takiemu wyglądowi.

Ecnelis

#5
Pierwszy, oficjalny teaser Lagondy. Samochód przeznaczony jest tylko na Bliski Wschód, będzie budowany ręcznie, a jego nabycie będzie możliwe jedynie poprzez zaproszenie przez markę. Produkcja rusza na początku przyszłego roku.





News: Aston Martin Lagonda - Na wyłączność.

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami.

DanielAquarius

#6
Wkradł się błędzik ''Lagodny''.
Tylko na bliski wschód? Eee... pupa zbożowa, a ja myślałem, że to będzie limitowany model na cały świat.

Feanor

#7
Ciekawe podejście... Zobaczymy co im z tego wyjdzie.

rafal345

#8
Beznadziejnie, że tylko dla Arabów. Sam samochód wygląda ciekawie

Ecnelis

#9

Ecnelis

#10





Feanor

#11
Coraz bardziej zaczyna mi się to podobać.

rafal345

#12
Wygląda po prostu wspaniale.

AutoGEN

#13
News: Lagonda Taraf - Czysta jakościowo.





Zapraszamy do komentowania i dzielenia się wrażeniami.

Feanor

#14
Robi wrażenie na tych fotkach! Szkoda, że takie rzeczy tylko dla szejków...