AK Syrena Meluzyna (2014)

Zaczęty przez Ecnelis, 07.12.2013, 03:34:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

AK Motor International Corporation, które w lutym 2013 podpisało z FSO umowę dotyczącą użycia marki Syrena pokazało poprzez auto.dziennik.pl wizualizacje swojego pierwszego modelu, Meluzyny. Auto ma być dostępne w kilku wariantach, a podstawowym będzie model zasilany trzy- i czterocylindrowymi silnikami, napędzającymi przednią oś. Na wizualizacjach widać wersję S, czyli usportowioną z napędem na obie osie. W planach jest również wersja hybrydowa i utworzenie wyścigowej ligii Syreny.


Ecnelis


Brandis

#2
Obyśmy się doczekali chociaż jednej wersji. Z wywiadów z panem od AK Motor wynika, że plany są wielkie, multum wariantów, wszystko sponsoruje z własnej kieszeni i nie zamierza stawiać własnej fabryki, ale wszystko zlecać innym. Trzymam kciuki, ale mam wrażenie, że z takim podejściem rozpłynie się to w powietrzu.


jabok

#4
Czytaliście co ten piszę na swojej stronie? Jak nie to sobie wejdźcie. Ten "projekt" moim zdaniem rozpłynie się jak bańka mydlana. Onet trąbi już o tym samochodzie od roku. Pokazuje cenniki,wersje wyposażenia, rodzaje nadwozi.... a ten samochód jest tylko komputerową wizją. Przecież to śmieszne. Nie ma płyty podłogowej, nie ma konkretnych silników nie ma nic po za kilkoma renderami,które też nie wyglądają zbyt profesjonalnie.... Niech ten przestanie snuć wizje o potędze nowej Syreny,a zacznie pokazywać konkrety. Chcę zobaczyć płytę podłogową,fabrykę a później jeżdżący prototyp. W dalszej kolejności można ustalać cenę i wyposażenie.

Nie dajmy się zwariować zaczyna się pięknie a skończy się jak zawsze.

Brandis

#5
Na razie poza biciem piany to AK nie ma chyba nic do zaoferowania. Ale tak naprawdę co mogą zrobić? Wszystko wygląda na wizję jednego człowieka, a takie promowanie, jakie jest obecnie może być pomocne przy poszukiwaniu inwestorów i partnerów. Nie mam nic przeciwko kolejnym renderom i zapowiedziom, tak zaczynały przecież dziesiątki firm, ale niech to rzeczywiście ruszy.

rafal345

#6
Z której strony jest taki urzekający? ;D

Ecnelis

#7
Coś się dzieje w temacie: AK Motor Polska zawarło umowę z FSO. I pokazano rendery coupe Ligea...

https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/493795,ak-motor-polska-i-fso-zawarly-umowe-dwa-nowe-modele-syreny-mamy-zdjecia.html


Feanor

#8
Wygląda zgrabnie.