Lamborghini Huracan LP610-4 (2014)

Zaczęty przez Ecnelis, 18.06.2013, 10:41:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zonda

#45
A propo czasów:
moje drugie okr. 1:03
a po około 5 miałem już 0:59:85

Ecnelis


Ecnelis


Ecnelis


Ecnelis


Ecnelis

#50
Jak szybkie jest najmniejsze Lamborghini? Według testu magazynu "Car And Driver" - bardzo szybkie! Włosi podają, że Huracan rozwija 62 mph w czasie 3,2 sekund, ale C/D udało się rozpędzić do 60 mph w zaledwie 2,5 sekundy! W tej samej próbie i tym samym magazynie Aventador uzyskał czas 3 sekund. Wynik słabszy od danych fabrycznych, ale Aventador miał 2,8 sekund do 60 mph w teście motortrend.com i 2,7 sekund w teście roadandtrack.com.

https://www.caranddriver.com/reviews/2015-lamborghini-huracan-lp610-4-tested-review




Feanor

#51
Aż mi się nie chce wierzyć! Taka różnica z danymi fabrycznymi? Coś mi tu nie gra!

DanielAquarius

#52
To norma w testach aut z grupy VW, zawsze testówki mają sporo lepszy czas niż podany na papierze znak, że za bardzo dobre auta do testów dają - nie dziwię się skoro potrafią dać pieniądze na oszukiwanie w konkursach. Czekam na konfrontację z 458 i 650S.
Im więcej widzę zdjęć tego samochodu, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jest potwornie nudny stylistycznie, wygląda jakby był z 4 lata na rynku i w porównaniu do przepięknego Gallardo bardzo mocno się cofnęli w dziedzinie stylistyki.

Ecnelis


Ecnelis

#54
Jak mógł wyglądać Huracan? Propozycji było kilka: https://www.lambocars.com/huracan/huracan_early_design_sketches.html




rafal345

#55
Te projekty po prawej (zwłaszcza dolny) są ciekawsze od tego, co ostatecznie wybrali ale wszystkie cztery projekty razem wzięte mają dużo mniej klasy i elegancji od obecnego Huracana. Oczywiście te kilka projektów to kropla w morzu wszystkiego, co wymyślili, ale patrząc tylko na te finalny Huracan jest zdecydowanie najlepszy

Feanor

#56
Chyba się muszę zgodzić z przedmówcą. Te projekty są troszkę zbyt agresywne i za mało eleganckie w porównaniu z finalną wersją. Najlepszy jest ten dolny po prawej, ale przód ma zbyt podobny do Aventadora.

rafal345

#57
Dodam jeszcze że tak jak napisał Feanor, ten ostatni poza przodem jest naprawdę dobry, profil naprawdę bardzo mi się podoba. Jeżeli zmienią mu przód, to może wyjść świetny one-off

Ecnelis


rafal345

#59
Oglądałem wczoraj - poza tą nieco zbyt ambitną muzyką na początku i końcu świetny filmik, bardzo mi takich brakuje.