Chevrolet Corvette Stingray (2013)

Zaczęty przez Ecnelis, 18.10.2012, 20:28:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

rafal345

#15
Od długiego czasu tak niecierpliwie nie czekałem na żadną premierę ;D

Feanor

#16
No no ciekawie się zapowiada. Myślę że przyćmi nowego Vipera.

Ecnelis

#17
I przód na okładce "Road&Track":


Ecnelis

#18
Premierę za 4 godziny będzie można oglądać na żywo między innymi tutaj:

A tymczasem wyciekają kartki z "Road&Track":


Ecnelis

#19
News: Chevrolet Corvette - Siódma pieczęć.









Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Grand

#20
Trochę polecieli w kosmos z tym tyłem, ale ogóle się podoba. Czerwony lakier i czarne felgi świetnie dobrane. Wnętrze też niczego sobie, ale poczekam na zdjęcia w prawdziwym świetle, a nie wypieszczone komputerowo.

Ecnelis

#21
Dla miłośników machania lewarkiem Corvette i 911:


rafal345

#22
Wygląda genialnie, właśnie takiej Corvette się spodziewałem
w sumie trochę szkoda tylnej szyby ale i tak jest niesamowita

Lee

#23
Szkoda też okrągłych świateł tylnych.No ale cóż , trzeba będzie się przyzwyczaić ;D
Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne.Wygląda świeżo a zarazem ostro.Środek też niczego sobie.Widać,że w końcu zaczęli montować porządne fotele.Zniknęła wajcha hamulca ręcznego, no i jak zwykle zapomnieli zamontować klamki drzwi w środku  ;D ;D ;D

Driv3R

#24
Na wprost z przodu bardzo podobne do Vipera, może nawet za bardzo, ale nawet ładniejsze. Jako całość też u mnie wygrywa z Viperem, z którym za bardzo nie poszli do przodu. W Corvette zaszaleli. Środek wygląda zaskakująco dobrze, oby tak samo było z materiałami. Oby tylko karoseria znowu nie uginała się pod naciśnięciem kciuka bo będzie wstyd :D

Ecnelis

#25
Ponoć wyciek kabrioletu:


Feanor

#26
Wygląd naprawdę świetny! Tyłek trochę kontrowersyjny ale ujdzie... Wnętrze jak dla mnie przegrywa z Viperem choć nieznacznie. To chyba obecnie najlepszy amerykański samochód sportowy!

Ecnelis

#27
Corvette Stingray #0001 sprzedało się na aukcji Barrett-Jackson Auction Company za 1,1 miliona dolarów. Dla porównania: pierwszy SRT Viper latem ubiegłego roku sprzedał się za 300 tysięcy dolarów.



https://www.autoblog.com/2013/01/19/first-production-2014-chevrolet-corvette-stingray-draws-1-1-mil/

Brandis

#28
A miało być tak pięknie. Z przodu misz-masz Vipera, F12 i innych przedstawicieli gatunku, właściwie bez osobowości. Z tyłu sam nie wiem co autor miał na myśli, ale ja bym mu już nie pozwolił nigdy bawić się kredkami. Tylko wnętrze ratuje resztę - świetne.

Ecnelis

#29
Jay Leno maca C7: