Arrinera Hussarya (2017)

Zaczęty przez Ecnelis, 03.08.2012, 08:18:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

AutoGEN

#15
Hussarya w policyjnym mundurze:




Feanor

#16
Jeszcze tego by brakowało!

Brandis

#17
Ten blog Arrinery to jedno wielkie rozczarowanie. Od miesięcy powtarzają w kółko to samo, jakieś certyfikaty, jakieś cyfrowe grafiki, a nic namacalnego. Gdybym był zainteresowany kupnem samochodu albo zainwestowaniem w firmę to chciałbym zobaczyć jak idą prace nad samochodem, jakieś formy nadwozia, modele w skali, etapy budowy podwozia. Byłoby widać, że coś naprawdę się dzieje, a tak to mamy na razie tylko wielkie mydlenie oczu.

rafal345

#18
Pierwszy publicznie pokazany projekt wnętrza Hussary'i


Feanor

#19
Dosyć ubogo to wygląda...

rafal345

#20
A mi poza kierownicą się podoba, bardzo prosty i fajny projekt

Ecnelis

#21
Arrinera zdradziła jaka skrzynia biegów znajdzie się w modelu Hussarya. Będzie to 6-stopniowy, ręczny, zautomatyzowany mechanizm Cima T906HE, połączony z podwójnym sprzęgłem firmy AP Racing. Układ taki będzie w stanie zapanować nad mocą 750 KM, momentem rzędu 900 Nm. Układ został zestopniowany tak, że na 20-calowych kołach będzie pozwalał osiągnąć prawie 370 km/h. Pierwsza skrzynia ma być gotowa za w ciągu 2 tygodni.

https://www.cimaingranaggi.it/en/gt_road.html

Tempest

#22
Troche to sie wszystko wlecze. Nadal nie jezdza zadne muly testowe?

Grand

#23
Ważne, że wszystko idzie do przodu. ;) Otworzyli halę, w której będzie produkowana Arrinera:

https://arrinera.blogspot.com/2013/07/otwarcie-nowej-hali-8000-m2-sils-centre.html

Feanor

#24
Wszystko rodzi się w bólach ale jednak ciągle do przodu.

Zonda

#25
Powoli, ale jednak brnie do przodu ;D

Ecnelis

#26

byZiom996

#27
na komputerze to wyglądało ładniej a w realu to jakieś kwadratowe żadnych fajnych kształtów prototyp to wielkie rozczarowanie dla mnie

rafal345

#28
Tak właściwie to niczego nowego się nie dowiedzieliśmy oprócz tego że Arrinera uparcie chwali się starym prototypem, jak dla mnie zupełnie bez sensu.

Brandis

#29
Cytat: byZiom996 w 02.08.2013, 15:45:42
na komputerze to wyglądało ładniej a w realu to jakieś kwadratowe żadnych fajnych kształtów prototyp to wielkie rozczarowanie dla mnie

Jaja sobie robisz czy widzisz ten prototyp pierwszy raz? :P

Jak napisał kolega wyżej - to stary prototyp, nic nowego. Projekty auta seryjnego, z którym nie ma on wiele wspólnego, pokazali półtora roku po jego premierze.

Materiał onetowy miejscami żenujący. W kółko stary prototyp. "Symulator" z modelu wnętrza, który ma dawać poczucie warunków poruszania się w aucie? Przyciski wykonywane na miejscu? I w sumie nic nowego o seryjnym samochodzie, poza migawkami z ramą "z najwyższej półki". Please!