Vencer Sarthe (2014)

Zaczęty przez Ecnelis, 12.05.2012, 00:28:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Holenderskie przedsięwzięcie pod tytułem Vencer, zbierając stylistów i inżynierów z całego globu, pracuje nad nowym supercoupe... i póki co tyle wiadomo. Prototyp już jest testowany.





www.vencer.nl

Ecnelis

#1
Pierwsze wizualizacje supercoupe Sarthe, które ma otrzymać 510-konne V8, rozpędzać się do setki w 3,8 sekundy i rozwijać ponad 325 km/h:

zdjęcia offline

News: Vencer Sarthe - Wytrzymałość materiałów.

Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

rafal345

#2
jak na razie wygląda dość niepozornie, jestem ciekaw wyglądu w rzeczywistości

GdDawid

#3
Raczej słabo. Pospolicie.

Ecnelis

#4
Sarthe pojawi się już za niecały miesiąc na wystawie Top Marques Monaco (18-21 kwietnia) - www.topmarquesmonaco.com / www.vencer.nl


Ecnelis

#5
I już jest, pokazany na rozpoczętej dopiero co wystawie Top Marques Monaco:


AutoGEN

#6
News: Vencer Sarthe - Własna nisza.





Zapraszamy do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Ecnelis

#7
News: Vencer Sarthe - Gotowy do odbioru.









Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami.

Feanor

#8
Wygląda po prostu staro!

byZiom996

#9
Zwłaszcza te światła  :-\

Ecnelis

#10
Pierwsza jazda w magazynie AutoCar: "Wygląda dobrze, brzmi świetnie i wykończony jest na poziomie każdego Ferrari. Jeździ zupełnie inaczej, niż się spodziewałem i zupełnie inaczej niż to, czym jeździłem do tej pory. Werdykt: 4/5.".



https://www.youtube.com/watch?v=BpXMQ_S18iE

Brandis

#11
Spodziewałem się, że będzie masakryczna maszyna, którą trudno jeździć bez osiwienia, a tu miłe zaskoczenie. Gdyby tylko nie ten wygląd z poprzedniego dziesięciolecia albo nawet wcześniej. Jeśli zrobią Arrinerę to taki Vencer będzie wśród europejskiej egzotyki jednym z jej najbliższych konkurentów, a Hussarya wygląda o niebo lepiej.