Lamborghini Reventon (2007)

Zaczęty przez Ecnelis, 11.09.2007, 20:38:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

#15
Reventon 6/20 w... krakowskim Kuzaj Dream Cars!




szpyrus23

#16
To Lambo gości już u niego na stałe jako własność, czy tylko tymczasowo??

Talis

#17
Jak na razie niestety nie wiadomo.

Nath4N

#18
Auto jest cudowne, ale czy warte tylu pieniędzy? Mam wątpliwośći, w końcu to tylko lekko poprzerabiane Lp640 :|

Ecnelis

#19
News: Lamborghini Reventon - Kryzysowa wyprzedaż.

1. Dubaj / Alain Class Motors



2. Niemcy / Weber-Fahrzeughandel



3. Niemcy / ES Elite Style GmbH



4. Niemcy / TCG TradeCarGermany



5. Niemcy / Reckless Germany GmbH



6. USA / Lamborghini Houston



7. USA / Menora Investments


Ecnelis

#20
356 km/h Reventonem w Riyadh w Arabii Saudyjskiej (o ile to nie fake):


Ecnelis


Ecnelis

#22
Reventon #3 z SR Auto Group (zakupiony z Symbolic Motors z San Diego) z felgami ADV05 od AdvanceOne (ADV.1), przygotowany na kanadyjski Vancouver International Auto Show (30 marca - 4 kwietnia):






jabok

#23
Na zdjeciach widac,ze wszystkie samochody z kolekcji  prezydenta Czecznii sa czarne nie uwazacie,ze to dziwne ;) Ciekawe jest tez porownanie Reventona i Countacha. Oba samochody wyladaja kosmicznie pomimo tego,ze dzieli je ponad 20lat,a swoja droga ciekawe jakie wrazenie bedzie sprawial Reventon za 20lat

Ecnelis

#24
Reventon w obiektywie Steffena Jahna:





https://steffenjahn.com

Ecnelis


Ecnelis

#26
Reventon po raz pierwszy na publicznej aukcji! Już w czerwcu H&H wystawi auto na licytację w londyńskim Motorexpo. Spodziewana cena: co najmniej 1 milion funtów (prawie 5,1 miliona złotych). Na razie brak szczegółowych informacji na temat auta, w tym numeru egzemplarza.

classic-auctions.com

I przy okazji kilka ujęć w rodzinnym towarzystwie:


rafal345

#27
jak to wchodziłem myślałem że tak jak tamtego enzo znaleźli pod paroma centymetrami kurzu ;D

AutoGEN

#28
W styczniu na jednej z aukcji RM Sotheby's wyląduje Reventon! Maszyna numer 03/20 od nowości pokonała tylko niespełna 1600 kilometrów. Jej wartość szacuje się na 1-1,4 miliona dolarów, do 5,9 milionów złotych.






https://www.rmsothebys.com/az17/arizona/lots/2008-lamborghini-reventon/1701660

koharam

#29
Świetnie wygląda te autko. Aż strach takim jeździć. :D