SRT Viper (2012)

Zaczęty przez Ecnelis, 05.10.2010, 01:42:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Nowa generacja Vipera, która miałaby pojawić się w 2012 roku ma się ponoć całkiem nieźle. Projekt maszyny został przedstawiony na początku września na zamkniętym spotkaniu dealerów (nie wiadomo czy serio czy żartem ktoś powiedział później, iż wyglądał jak 8C Competizione z przodem od Vipera), a teraz pojawiły się nowe logosy. Ustrzelono je na spotkaniu Viper Club of America (via dragtimes.com).


Ecnelis

#1
Chrysler wypuścił pierwsze zdjęcie mułu testowego następcy Vipera, który sprawdzany jest w śniegu:


Feanor

#2
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

jabok

#3
Viper to Viper tego samochodu nie da  sie zespuc. Piekno w jego przypadku tkwi w prostocie wiec jesli nie beda nic udziwniac bedzie ok. Ja osobiscie lubie Vipery poniewaz przyponia stare sportowe bestie i jest jakby duchowym nastepca Shelby Cobry

Ecnelis

#4
Pierwsze spysoty muła testowego:


Ecnelis

#5
W sieci ukazał się pierwszy, oficjalny teaser zupełnie nowej generacji Vipera, która będzie teraz występowała pod marką SRT (Street and Racing Technology). Samochód miałby być pokazany już w kwietniu na salonie samochodowym w Nowym Jorku.


Feanor

#6
Zapowiada się ciekawie, ale ciężko będzie się przyzwyczaić do tej nazwy. Dla mnie zawsze to będzie Dodge.

Ecnelis

#7
Teaser numer dwa i nowe logo:


Ecnelis

#8
Nowy Viper "wyciekł" nowej kolekcji modeli Hot Wheels:


rafal345

#9
ciężko w to uwierzyć bo bok niemal taki sam jak w starszych generacjach, chociaż może i tak będzie
Przód kiepski imo, spodziewałem się bardziej żmijowatego spojrzenia
logo świetne

Grand

#10
Jeśli ten modelik odpowiada temu, co zobaczymy w rzeczywistości, to zapowiada się, że rewolucji nie będzie i nawet mimo wkładu Fiata Amerykanie zrobią Vipera po swojemu, czyli po staremu. Może to i dobrze, bo podniosłoby się larum, że legendę zaprzepaścili.

Feanor

#11
Jak dla mnie to logo robi większe wrażenie niż ten modelik. Oby to nie było rozczarowanie...

Ecnelis

#12
Model w skali 1:64:


VaultBoy

#13
Widać, że kryzysu tożsamości nie będzie. Teraz tylko dodać odpowiednie V10 i jesteśmy w domu.

Feanor

#14
Spodziewałem się nieco więcej świeżości.