Lamborghini Miura II (2010)

Zaczęty przez Ecnelis, 01.01.2010, 16:01:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

Był Diablo Coatl... Był Alar 777... A teraz Joan Ferci i jego Automóviles Lamborghini Latinomérica życzą szczęśliwego nowego roku i...



Zapraszam do komentowania i dzielenia się wrażeniami. :)

Grand

#1
Zapowiada się zdecydowanie lepiej niż Alar czy Coatl, ale żeby to nazywać Miura II? Co na to w Sant'Agata? ;)

Ecnelis

#2
Joan Ferci potwierdził oficjalnie, iż przygotowuje dwa nowe modele oraz nowy punkt sprzedaży/produkcji Automóviles Lamborghini Latinomérica. Pierwszy nowy model to SUV z napędem na wszystkie cztery koła o roboczej nazwie Gran Toro, a drugi to Miura II, której pierwsze komputerowe wizualizacje widzicie poniżej. Ferci chciałby również zostać oficjalnym dealerem samochodów z Sant'Agata, ale Volkswagen nie za bardzo wie co począć z tym fantem oraz z umową z 1995 roku zawartą przez poprzednich właścicieli Lambo, na mocy której Ferci operuje pod marką Lamborghini w Ameryce Południowej i korzysta z podzespołów Lambo.

News: Lamborghini Miura II - Głodny świata.

jabok

#3
Jestem zakochany w Miurze pierwszej generacji bez pamieci. Dla mnie ten samochod to apogeum stylizacji samochod calkowicie ponadczasowy i idealny w swojej formie. Wizualizacja,ktora zobaczylem owszem nawet ladna,ale  PRWADZIWEJ Miury nic nigdy nie zastapi.

Feanor

#4
To autko nie ma nic wspólnego z Miurą oprócz nazwy - dla mnie to jakby świętokradztwo