Formuła 1 - sezon 2010

Zaczęty przez Ecnelis, 23.09.2009, 20:21:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis


Ecnelis


cj_robert

#62
No to chyba skończy się na konferencjach: Gratuluję Sebastianowi, świetny czas | Gratulacje dla Marka, to bardzo dobry rezultat.
Jestem też ciekaw czy Red Bull przedłuży kontrakt z Webberem, czy on będzie chciał zostać. Vettel jest czymś na wzór Lewisa dla Mclarena. Tam też Alonso, lepszy, odszedł.

Ecnelis

#63
Najbardziej ekscytujący momet we wczorajszym treningu do GP Kanady:

https://www.youtube.com/watch?v=OwaNHWU1ZEI :D

Olgierd

#64
Szkoda, że 24h Le Mans i F1 znowu nakładają się na siebie. Tak być nie powinno. To nie są jakieś podrzędne imprezki, których mnóstwo...

Mam nadzieję, że w wyścigu będzie działo się więcej ;D

Ecnelis


Ecnelis


Ecnelis


Ecnelis


cj_robert

#69
Z jednej strony szkoda tego Massy, cały czas miał pecha a kiedy wreszcie mógł wygrać musiał oddać pozycję. Ale z drugiej, nie powiedzieli wprost co ma robić, więc wcześniej ustalali sformułowanie takiego rozkazu. Myślę że zgadzał się na takie warunki już podczas podpisywania umowy, co znaczy że za wszelką cenę chciał być w ferrari, a skoro tak, to niech ma to czego chciał.

jabok

#70
Zespoly uzywaja "swojego" jezyka polecenia,ktore moga byc przez obserwatora odczytane w jeden sposob kierowcy odczytruja w inny. Mysle ze Massa zrobil to celowo tak teatralnie bo byla to jakas forma sprzeciwu wobec decyzji zespolu. pozycja Massy w zespole jest coraz trudnejsza po tym jak z Ferrari pozegnal sie Schumacher. Smieszy mnie kara dla Ferrari 100tys dolarow dla takiego teamu to zadne pieniadze. FIA powinna odebrac im ten dublet i pozbawic ich punktow wtedy kara bylaby dotkliwa.

Ecnelis


Ecnelis

#72

Ecnelis

#73

Ecnelis