Arrinera Hussarya (2017)

Zaczęty przez Ecnelis, 03.08.2012, 08:18:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ecnelis

#75



Brandis

#76
No i jest! Świetnie. Maskowanie co najmniej "ciekawe". Odsłonięte elementy, które powinny być pierwsze zamaskowanie, a przykryte tam, gdzie nie ma czego przykrywać. :D Oby ją ukończyli i rzeczywiście weszła na rynek. Dopinguję coraz bardziej!

A i tak pół internetu pewnie dalej będzie szło w zaparte, że Arrinera to ściema i samochód nie istnieje. :D

Ecnelis

#77
"Dziś o 18:50 na antenie Polsatu, w głównym wydaniu Wydarzeń, pokażą supersamochód Arrinera Hussarya w czasie testów, a w międzyczasie prezentujemy krótki film. Wkrótce bardziej obszerna relacja."

https://www.youtube.com/watch?v=a6D0UFZjWlI

Feanor

#78
Ładnie chodzi maszyna ;)

Ecnelis

#79

AutoGEN

#80
News: Arrinera Hussarya - Poddana kolejnym próbom.









Zapraszamy do komentowania i dzielenia się wrażeniami.

Charlie

#81
Kibicuję temu projektowi, choć wzbudza sporo wątpliwości. Posunięć finansowych firmy czy rozbicia na różne spółki nie komentuję, bo to nie moja bajka, ale też samym niezbyt udolnym PR firma dobrego imienia sobie nie robi (wystarczy poczytać ich komunikaty czy posty na Facebooku). Na chat, który był w środę zerknąłem na chwilę i znowu mało konkretów, a dużo zapowiedzi odnośnie tego, co to nie będzie w przyszłości. Zamiast rozdmuchiwać Arrinerę takimi zapowiedziami skupiłbym się na tym, co jest tu i teraz. Jakiś tam prototyp jeździ, z tego co widać jeszcze daleka droga do jego ukończenia. Postęp prac właśnie nad nim trzeba promować, konkretnie, a nie puszczać w eter górnolotne plany na może-kiedyś-się-uda lub szczątkowe informacje, z których niewiele wynika. Albo siedzieć cicho i robić swoje. Będę zaskoczony, jeśli pokażą gotowy prototyp przed końcem 2015 roku.

Ecnelis

#82

Ecnelis


Ecnelis


AutoGEN

#85
Arrinera w TVP2 w programie "Pytanie na śniadanie":

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/17656983/polski-supersamochod

Ecnelis

#86
Ruszyła nowa strona internetowa Arrinery: www.arrinera.com






Feanor

#87
Czyżby tak miało wyglądać wnętrze? Mi pasuje! Jestem jak najbardziej za!

Brandis

#88
7,2-litrowe V8 o mocy 733 KM i momencie 880 Nm?

Grand

#89
Oni chyba już sami nie widzą, co robią. ;) Nie żebym im nie kibicował, ale dymu i wątpliwości wokół ten firmy jest tak dużo, że reputacje uratuje tylko gotowy, kompletny samochód.