Dołącz do nas!

Interesujesz się samochodami sportowymi, wyścigowymi, prototypami, historią motoryzacji lub techniką i chcesz podzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi? Szukasz miejsca do publikacji swoich tekstów lub zdjęć w celu zbudowania zaplecza pod karierę dziennikarza motoryzacyjnego? Możesz dołączyć do naszego zespołu!

Poszukujemy każdego chętnego do uzupełnienia naszych zbiorów w działach Prezentacje, Artykuły oraz DNA, które stanowią trzon strony. Każdego, posiadającego odpowiednią wiedzę w danym temacie i umiejętność przelania jej na słowa.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu na zasadach luźnej lub stałej współpracy prosimy o kontakt pod adresem redakcja@autogen.pl. Prosimy o podanie podstawowych informacji o sobie, nakreślenie formy pożądanej współpracy oraz przesłanie próbki własnej twórczości. Odpowiadamy tylko na poważne propozycje.

Jesteśmy serwisem całkowicie niekomercyjnym, pozbawionym reklam i innych źródeł dochodu, dlatego też jedyną zapłatą, jaką możemy zaoferować jest satysfakcja z dołączenia do zespołu tworzącego AutoGen.pl i publikacji artykułów lub innych materiałów na naszych stronach oraz dostęp do naszego przepastnego archiwum.

Prezentacje